NVIDIA’dan 3 aylık ücretsiz Game Pass fırsatı!

NVIDIA, COMPUTEX 2024 etkinliği kapsamında en yeni teknolojilerini sergilemeye hazırlanıyor. Etkinlik öncesinde ise GeForce oyuncularına özel olarak Xbox ile iş birliği yaptığını açıkladı. Buna göre NVIDIA GeForce ekran kartı sahiplerine 3 aylık PC Game Pass ücretsiz sunulacak.

NVIDIA GeForce sahiplerine 3 aylık PC Game Pass ücretsiz

PC Game Pass GeForce kampanyası sayesinde ek ücret ödemeden yüzlerce oyunu test edebileceksiniz. Şirketin açıklamasına göre birçok Game Pass oyunu, performans ve grafik artışı sağlayan DLSS, Reflex ve ray-tracing gibi NVIDIA teknolojilerini de destekliyor.

NVIDIA ayrıca GeForce NOW aracılığıyla 130’dan fazla Game Pass oyununun desteklendiğini açıkladı. Eğer sisteminizin bazı oyunları kaldırmıyorsa, NVIDIA’nın bulut oyun hizmetini tercih edebilirsiniz. 3 aylık süre boyunca GeForce NOW kullanabilirsiniz. Tabi NOW aboneliğine de ihtiyacınızın olduğunu belirtelim.

GeForce NOW Ultimate aboneliği, bulut oyunlarda DLSS ve ray-tracing gibi RTX teknolojilerini destekliyor. Hizmetin Diablo 4, Dragon’s Dogma, StarCraft ve Dead Island 2 gibi sevilen yapımlara sahip olduğunun altını çizelim.

Kullanıcılar, 4 Haziran’dan itibaren ücretsiz PC Game Pass GeForce kampanyasından yararlanmaya başlayabilir. NVIDIA’nın web sitesindeki adımları izleyerek Microsoft hesabınızı tanımlamanız yeterli olacak. Ancak bu hesapta daha önce Game Pass aboneliği alınmamış olması gerekiyor.

Game Pass kütüphanesi ise bir süredir tartışmaların odağında yer alıyor. Microsoft, büyük stüdyolarından yeni oyunlar eklememekle suçlanıyor. Ancak geçtiğimiz günlerde yapılan duyuru, Black Ops 6’nın ilk günden Xbox Game Pass kütüphanesine ekleneceğini ortaya koydu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir